Hitta ditt Träningscenter

Vårt kall är att hjälpa dig till en bättre hälsa genom inspiration och motivation. Tillsammans skapar vi en bättre hälsa!

Stockholm

010-207 44 10
alvik@worldclass.se
navigation arrow
08 - 718 50 09
nacka@worldclass.se
navigation arrow
010-207 44 12
slussen@worldclass.se
navigation arrow
010-207 44 13
sundbyberg@worldclass.se
navigation arrow
010-207 44 11
vasastan@worldclass.se
navigation arrow
08 - 760 00 64
vallingby@worldclass.se
navigation arrow

Göteborg

010-207 44 14
citygoteborg@worldclass.se
navigation arrow
010-207 44 15
klippan@worldclass.se
navigation arrow

Västerås

021 - 41 70 00
vasteras@worldclass.se
navigation arrow

Linköping

013 - 10 46 10
linkoping@worldclass.se
navigation arrow
013 - 10 46 10
johannelund@worldclass.se
navigation arrow

Mariefred

0159 - 133 31
mariefred@worldclass.se
navigation arrow

Strängnäs

0152 - 108 55
strangnas@worldclass.se
navigation arrow

Katrineholm

0150 - 48 98 40
katrineholm@worldclass.se
navigation arrow

Norrköping

011 - 13 55 23
norrkoping@worldclass.se
navigation arrow
011 - 13 55 26
norrkopingcity@worldclass.se
navigation arrow

Nyköping

0155 - 21 78 00
nykoping@worldclass.se
navigation arrow

Stockholm

Göteborg

Västerås

Linköping

Mariefred

Strängnäs

Katrineholm

Norrköping

Nyköping

Här finns vi

World Class Alvik

Gå till lokal sida

World Class Nacka

Gå till lokal sida

World Class Slussen

Gå till lokal sida

World Class Sundbyberg

Gå till lokal sida

World Class Vasastan

Gå till lokal sida

World Class Vällingby

Gå till lokal sida

World Class Göteborg

Gå till lokal sida

World Class Linköping

Gå till lokal sida

World Class Express Skäggetorp

Gå till lokal sida

World Class Express Johannelund

Gå till lokal sida

World Class Pronova

Gå till lokal sida

World Class Norrköping City

Gå till lokal sida

Word Class Fitness & Spa Västerås

Gå till lokal sida

World Class Katrineholm

Gå till lokal sida

World Class Mariefred

Gå till lokal sida

World Class Strängnäs

Gå till lokal sida

World Class Nyköping

Gå till lokal sida

World Class Klippan

Gå till lokal sida
Kontakt

    World Class International Brand Sverige AB
    Box 30117, 104 25 Stockholm
    010- 207 00 09

    Vill du komma i kontakt med oss? Mejla till det träningscenter du är intresserad av.
    Du hittar mejluppgiften under kontakt på respektive träningscenters sida.

    Vi stödjer
    Pressrum
    Karriär
    Om Oss
    Följ oss

    Copyright © 2005 - 2017 World Class International Brand Sverige AB Webbplatsens innehåll är i egendom av World Class International Brand Sverige AB. Användning för privat eller kommersiellt syfte, utan vårt godkännande, är förbjuden.

    Webbyrå: Pigment AB